Dětská akademie na školní rok 2022/23 startuje! Začínáme 5. září.

24.8.2022

Léto nám uteklo jako voda a před námi je nyní začátek nového školního roku a s ním i start dětských kurzů v Prague City Golf Academy!

Končí prázdniny a s blížícím se novým školním rokem otevíráme opět naše dětské golfové kurzy. První tréninky startujeme již 5. září a děti se mohou do konce června těšit na celkem 38 týdnů nabitých golfem, zábavou a úsměvů. To vše v přátelské atmosféře pod vedením zkušených trenérů. Přihlásit se můžete v průběhu celého září, takže vůbec nevadí, pokud první lekce nestihnete.

Na děti čekají lekce dlouhé 85 minut a to nově i v zimě, kdy se z našeho areálu přesouváme do indooru PAR3 a centra Třešňovka. Kromě samotných tréninků, které probíhají v nejlepším tréninkovém centru v ČR, mají možnost děti využít zdarma naše veřejné 9 jamkové hřiště PAR3 nebo puttovací green Himalayas. Samozřejmostí je také to, že se automaticky stávají členy našeho klubu.

Vybírat můžete z kurzů jak pro začátečníky (STARTER a DRIVER) tak pro pokročilejší děti (GOLFER a MASTER). Detailní popis jednotlivých kurzů, rozpisy tréninků, přihlášku a mnoho dalšího se dozvíte v sekci akademie – dětské kurzy.

Zpět na přehled