O nás

PRAGUE CITY GOLF

Jedna značka. Jeden klub. Tři areály. Více než 200 hektarů golfových ploch. Celkem 48 jamek.
Jsme lídr golfových aktivit v Praze a pod značkou Prague City Golf spravujeme dva plnohodnotné golfové areály na Vinoři a Zbraslavi a tréninkový areál na Rohanském ostrově.

  • 2 mistrovská 18jamková hřiště
  • 2 plnohodnotná 6jamková hřiště pro veřejnost a krátkou hru*
  • 3 driving range
  • 3 tréninkové plochy
  • 3 akademie
  • 2 klubovny s restaurací

* v provozu bude dle technických a klimatických podmínek, děkujeme za pochopení

MISE

Naším cílem v Prague City Golf je nabízet nejlepší zážitek z golfu všem, i proto, že u nás si zahraje vždy a každý. Pro všechny golfisty – současné i budoucí, individuální i firemní  klienty – nabízíme atraktivní služby a dokonalý servis.
Naší prioritou je se soustavně zlepšovat, nejen v kvalitě hřiště, ale i služeb a rozšiřovat jejich portfolio, abyste se k nám rádi vraceli.

VIZE

Budoucnost Prague City Golf sahá ale mnohem dál než ke golfu. Naše ideové záměry směřují do volnočasového resortu pro rodinnou relaxaci, aktivní trávení volného času v přírodě či při dalších sportovních aktivitách. V souznění s přírodou a v přátelském prostředí. Součástí jsou napojení na místní cyklostezky, využití vodních ploch pro odpočinek i sportovní aktivity, zábava pro děti i dospělé včetně naučných stezek v na dosah přírodě.

FIREMNÍ ŘEŠENÍ A NABÍDKA

Jsme osobní a ke každému přistupujeme individuálně. Pro každého připravujeme nabídku na míru a snažíme se maximálně vyjít vstříc jeho zájmům a potřebám.
Tedy pokud chcete aktivně strávit čas se svými obchodními partnery, hledáte místo pro netradiční teambuilding, plánujete tradiční golfový turnaj pro klienty, chcete pro své kolegy jiný „firemní benefit“ anebo zvažujete konferenci či společenskou akci a hledáte netypické prostředí, pak jste u nás správně. Ozvěte se nám na adresu monika.hessova@pcg.cz, připravíme vám nabídku na míru.