Finále celorepublikové soutěže ve SNAGu – PCG Academy bere třetí místo!

22.8.2022

SNAG je výukový systém pro děti, který má potenciál přivést nenásilnou, dostupnou a zábavnou formou děti ke golfu. Pomůcky pro SNAG golf tvoří speciální plastové hole s velkou úderovou plochou, barevné textilní míče a terče se suchými zipy, na které se míče nalepí. Díky tomu je velmi snadné míč zasáhnout, děti se baví a nehrozí jim žádné nebezpečí.

Česká Golfová Federace pořádám každoročně, v rámci projektu Se školou na golf, celorepublikový turnaj, kterého se již tradičně účastní i všichni junioři z naší akademie. Ne jinak tomu bylo i v letošním roce. K radosti všech zúčastněných jsme se nakonec ocitli mezi elitní desítkou, která zajišťovala automatický postup na republikové finále, které se koná v rámci doprovodného programu turnaje Czech Masters z nejvyšší evropské série DP World Tour.

Nás tým, který pod taktovkou kapitána Bedřicha Petráně nastoupil ve složení Olbram Horák, Sebastian Mráz a Lukášové Havlůj a Eppinger, se nechal v tom nejlepším smyslu ztrhnout atmosférou velkého turnaje a skvělými výsledky si zajistily bronzové medaile a s nimi i titul druhého vicemistra ČR ve SNAGu.

Celému týmu gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci klubu!

Zpět na přehled