Ideální počasí, rozpálený grill i skvělé výsledky – to byl úvodní turnaj Zbraslav Experience Tour 2022!

30.5.2022

Hned první turnaj z naší každoroční Zbraslav Experience Tour s podtitulem Golf & Grill se těšil solidní účasti, když se ve startovní listině objevilo přes 50 hráčů. I přes mírný vítr se herní podmínky daly považovat za ideální, tím spíše, když hřiště bylo jen několik dní přes startem Ladies Czech Challenge ve špičkové kondici.

Nejlepší brutto výsledek donesl do klubovny Toan Vu (74) z bílých odpališť – ta jsou jako v každém turnaji ZET volitelná – důležité je, aby si všichni užili den na maximum. V Kategorii HCP 0-18 se o prvenství přihlásil Lukáš Mlynár (86 ran – 41 STB), v závěsu pak dvojice Tu Ang Nguen a Tuan Hop Tran – oba se stejným počtem 37 STB – o lepším umístění prvně jmenovaného rozhodl lepší výsledek na druhé devítce. V kategorii HCP 18,1 – 34 byly k vidění opravdu úctyhodné výsledky. Z vítězství se totiž radoval Hanh Minh Vu, který zaznamenal hned 52 STB a dramaticky snížil svůj hrací HCP z 35,3 na 19,8. Na druhém místě se po rovněž parádním výkonu umístil Viktor Gazda s výsledkem 46 STB a na třetím místě Hoa Viet Nguen s 41 STB. V poslední HCP kategorii 37-54 byly rovněž k vidění skvělé výsledky. Vítězem se s úctyhodným výsledkem 52 STB stal Filip Bartůšek. O pouhý jeden bod zůstal na stříbrné pozici Vladyslav Sljusarčuk. Na třetím místě skončil s výsledkem 33 bodů Paolo Iannone. Všechny výsledky naleznete na tomto odkazu.

Současně s turnajem Golf & Grill proběhl na našem veřejném hřišti PAR3 turnaj pro naše nejmenší naděje z Prague City Golf Academy. Z vítězství na nakonec radoval Matěj Dobeš, který uhájil náskok dvou ran nad Terezkou Kalužovou. Na třetím místě se umístila Emma Penkalová.

Všem hráčům děkujeme za účast a budeme se těšit na příštím turnaji Zbraslav Experience Tour, který se uskuteční 25. června a opět se můžete těšit na nevšední téma – tím budou Zbraslavské půl Vánoce. Celý týden tak bude k vidění Vánoční výzdoba, koledy ale i speciální menu. Do turnaje se můžete přihlásit na recepci klubu nebo na serveru ČGF.