Otvíráme hřiště na Vinoři! Exkluzivně pro členy již 1. dubna 2023

17.2.2023

Už je to tady. Datum 1.4.2023 se zapíše do historie vinořského golfu. Být první na greenech na Vinoři mohou od toho dne EXKLUZIVNĚ členové klubu Prague City Golf. Ve zkušebním provozu otvíráme hřiště pouze pro členy právě na Apríla. Ale Apríl to není!

Staňte se členem klubu Prague City Golf a získejte jako jednu z největších výhod možnost zahrát si mezi prvními na hřišti, o němž se roky mluví jako o nejlépe designovaném českém hřišti. Od 1. dubna mohou členové klubu rezervovat hru na hřišti, které vznikalo pod taktovkou Jonathana Gaunta.

Model 24jamkového hřiště na téměř sto hektarech plochy na severozápadním okraji hlavního města nabídne mistrovských plnohodnotných 18 jamek a vedle toho dalších 6 plnohodnotných jamek, kde si budou moci hru vyzkoušet hráči vyznávající rychlou hru. Součástí areálu bude samozřejmě driving range, tréninková akademie a postupně také zázemí nové klubovny s restaurací nejen pro hráče golfu, ale i obyvatele oblasti.

Spolu se zbraslavským areálem na jihozápadě Prahy bude tak značka Prague City Golf, která v příštím roce oslaví 10 let, se dvěma hřišti lídrem pražského golfu. Půjde o největší sportovní a tréninkový golfový areál v Praze. Možnost využívat služeb jedné značky díky propojení dvou špičkových areálů bude pro českou i zahraniční golfovou veřejnost a členy klubu znamenat mnoho synergií, efektů a výhod. Dohromady nabídne možnost využívat 48 jamek na více než 181 hektarech.

Resort na Zbraslavi právě nyní díky mohutným investicím prochází rozšířením a budují se nové jamky, vyrůstá zcela nová klubovna a sportovní zázemí nejen pro golfisty. I zde bude v novém plnohodnotné 18jamkové hřiště vedle 6jamkového plnohodnotného pro veřejnost, tréninkovou akademii, driving range a zázemí nejen pro klubový život, ale také pro golfisty.

Staňte se členem Prague City Golf a zahrajte si mezi prvními zcela nové vinořské hřiště JIŽ 1. DUBNA. Těšíme se na vás!

Členství si můžete jednoduše zakoupit kliknutím na ZAKOUPIT ČLENSTVÍ

Zpět na přehled