Skvělé výkony i perfektně připravené hřiště – to byla letošní Czech Ladies Challenge

10.6.2022

O víkendu vrcholil turnaj Amundi Czech Ladies Challenge, který opět po roční pauze hostil náš Prague City Golf Resort. Z vítězství se radovala teprve šestnácti letá němka Chiara Noja, která turnaj ovládla suverénním způsobem start-cíl.

Z českých hráček se nejlépe umístila obhájkyně loňského prvenství, Sára Kousková, která se po kolech (76,67,70) umístila na druhém místě a tak si hned při svém prvním vystoupení coby profesionálka převzala i šek ve výši téměř 4.000€.

Pomyslnou bramborovou medaili vybojovaly další dvě reprezentantky našeho klubu – Jana Melichová a Patricie Macková, které zaznamenaly po třech kolech shodně 217 úderů.

Všem našim holkám děkujeme za vzornou reprezentaci klubu mezi evropskou elitou.

Velkou pochvalu zaslouží také náš tým greenkeeperů, který posledních čtrnáct dní makal dnem i nocí na tom, aby naše hřiště připravil do špičkové kondice. Senzační ohlasy ze stran hráčů i organizátorů jsou tou nejlepší vizitkou nejen pro náš resort ale i pro celý český golf!

Zpět na přehled