Výzva à la Zelený svět je po roce zpět! Troufnete si obejít Zbraslav pouze sedmičkou železem?

29.9.2022

Rok se s rokem sešel a před námi je jedna z tradičních podzimních výzev – 7 iron championship! Pátý ročník turnaje, který je inspirovaný scénou ze známého hollywoodského filmu Zelený svět (Tin Cup) se uskuteční v sobotu 22. října.

I v letošním roce jsme vsadili na osvědčený formát hry – jednotlivci (brutto) a dvojice (součet stableford netto). Samozřejmostí jsou vložené soutěže jako longest drive nebo nearest to the pin. V turnaji je povoleno hrát pouze železem č. 7, avšak na greenu můžete bez obav využít služeb svého putteru.

Novinkou pro letošní rok je cannon start v 10 hodin. Po hře čeká na hráče bohatý raut z dílny naší PCG Restaurant by Gourmet Pauza.

Turnaj je otevřený pro amatéry i profesionály – odpaliště žlutá (muži) a červená (ženy). Vítězové se mohou těšit kromě speciální designové trofeje z dílny AWAC CNC také na věcné ceny a vouchery od partnerů turnaje a resortu Prague City Golf.

Do turnaje se můžete přihlásit buď na serveru ČGF nebo na recepci klubu (+420 608 495 465), kde rovněž můžete nahlásit týmové dvojice, případně požadavky na složení flightu.

Těšíme se na Vás!

Zpět na přehled