RECEPČNÍ

Hledáme recepční pro náš areál VINOŘ / ROHAN
Praha Vinoř, Bohdanečská 203 / Praha Libeň, U Libeňského mostu 1

Nástup: ihned

Součástí zážitku v našich resortech má být skvělý servis. Rádi bychom posílili náš tým o komunikativní a šikovnou osobnost, pro niž je služba a servis zákazníkovi na prvním místě. Hledáme pracovníka, který umí komunikovat, jednat s klienty, hosty.

Co vás čeká:

  • Zajištění plynulého a bezvadného chodu recepce a golfového hřiště.
  • Komunikace s klienty, evidence a odbavení rezervací prostřednictvím rezervačního systému.
  • Administrativní činnost spojená s chodem recepce a podpora dalších činností, které jsou součástí resortu.
  • Příprava výsledkových reportů (generování dat ze systému).
  • Práce s tržbou.
  • Práce s klubovým CRM systémem.
  • Komunikace s backoffice, provozem a řešení přidělených úkolů.

Co očekáváme:

  • Aktivní a usměvavou osobnost.
  • Komunikativní a organizační dovednosti, příjemné vystupování, standard poskytované služby.
  • Schopnost nabízet a prodávat služby a produkty.
  • Zodpovědnost, flexibilitu, spolehlivost a schopnost samostatného jednání.
  • Znalost práce na PC a MS Office (Excel, Word).
  • Znalost anglického jazyka.

Co nabízíme:

  • Práci v příjemném a inspirativním prostředí moderního golfového klubu, resp. volnočasového resortu
  • Benefity ve formě služeb resortu.
  • Plný i zkrácený úvazek, směnný provoz, krátký / dlouhý týden, nebo jen víkendy – záleží na dohodě.

Jste to právě vy, kdo je pro naši společnost ten pravý či ta pravá? Nebo víte o někom, koho by naše nabídka zaujala?

Ozvěte se nám, pošlete Váš životopis a napište nám, na které pozici v golfových resortech byste chtěl/a pracovat nejraději.

Vaše CV s motivačním dopisem posílejte na email: dominika.gremmel@pcg.cz

Budeme Vás kontaktovat obratem.