Golf pro všechny

Golf všechny

Vážení obyvatelé Lipence, Zbraslavi a Radotína,

V rámci našeho projektu a s podporou městských částí jste srdečně zváni do golfového areálu PCG Zbraslav a to každou sobotu od 18. května do 15. června, vždy mezi 9 a 12 hodinou! Všechny golfové aktivity jsou pro Vás připraveny zcela zdarma! Čeká na Vás seznámení s golfem, a hlavně si užít spoustu zábavy s celou rodinou! Akce je určena pro celé rodiny, pro dospělé, děti i seniory! Poznejte sport, který prospěje Vašemu zdraví! Potřebujete pouze pevnou obuv a dobrou náladu! Těšíme se na Vás! Tým PCG Zbraslav

Pro koho je akce určena?

Tento projekt je s podporou městských částí určen výhradně pro obyvatele Lipence, Zbraslavi a Radotína! Přijďte s celou rodinou a buďte vítáni v příjemném prostředí našeho areálu.

Kde?

Prague City Golf Club – areál Zbraslav. Setkání na driving range naproti Lipenecké tržnici!

Kdy?

Každou sobotu od 18. května do 15. června, program začíná v 9 hodin a končí ve 12 hodin! Přijít můžete kdykoliv v uvedeném čase a zapojit se do aktivit, které jsme pro Vás připravili. 

Co Vás čeká?

Dopoledne plné nejen golfových her a soutěží! Zúčastněte se našich tréninků alespoň 5x a pokračujte s námi po zbytek roku a získejte mnoho dalších výhod.

Jak se přihlásit?

Máte zájem? Vyplňte formulář níže.  Jméno *

  Příjmení *

  E-mail *

  Adresa trvalého bydliště *

  Celkový počet účastníků (vyplňte počet osob, kteří přijdou s vámi a se stejným, výše uvedeným, uvedeným trvalým bydlištěm) *

  Vyberte, kdy se projektu zúčastníte *
  Přihlásit se můžete pomocí výše uvedeného přihlašovacího formuláře, anebo Vámi zaslaným emailem na zbraslav@pcg.cz (v těle mailu uveďte jméno, příjmení, adresu trvalého bydliště a které víkendy se zúčastníte programu), případně telefonicky na recepci PCG Zbraslav +420 608 495 465.

  Podrobnější informace budou připraveny na místě při Vaší první návštěvě!

  Na setkání s Vámi se těší tým PCG Zbraslav!

  Kontakt:
  Bedřich Petráň
  Head PRO PCG Rohan
  bedrich.petran@pcg.cz