Jsme tu pro Vás: představujeme tým Prague City Golf

24.1.2024

Celý loňský rok byl v Prague City Golf ve znamení velkých změn, ke zbraslavskému hřišti, které prošlo značnou proměnou a získalo nové zázemí klubovny, přibyl vinořský areál na severovýchodě metropole a následně městský driving na Rohanu. Obměnil a posílil se i tým, který o Vás v našich resortech pečuje a jehož cílem je zajistit co nejkvalitnější služby, podmínky pro Vaši hru i odpočinek a trávení volného času.
Seznamte se s námi a neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám s čímkoliv pomůžeme!

 

Sandra Zelinková – golfové turnaje a eventy

Organizace turnajů, spolupráce s firmami a klienty při pořádání golfových akcí. O tuto sféru se v Prague City Golf stará Sandra Zelinková. Má bohaté zkušenosti z českých golfových resortů s významným renomé, v daném prostředí se pohybuje delší dobu. Pokud chcete pořádat na hřištích PCG turnaje, turnajové série, je Sandra právě tím člověkem, s nímž komunikujte.

Renata Dvořáková – klub a členská agenda

Díky zkušenostem z práce na známých českých hřištích (Panorama, Hostivař), ale i ve společnosti TeeTime, má Renata Dvořáková výhodu, že výborně zná české golfové prostředí a ví také, co členové klubu potřebují a co všechno klubová agenda obnáší. Renata je zde pro Vás, členy Prague City Golf Clubu, zabývá se klubovými záležitostmi i klubovou komunikací.

Tomáš Gryc – Prague City Golf Academy

Tomáš je zkušeným trenérem, členem české PGA, také pedagogem na Fakultě tělesné výchovy a sportu UK. Především je ale šéfem týmu PCG Academy. Vytváří pro golfisty všech úrovní a typů tréninkové programy, které v PCG Academy uplatňujeme. Máte-li zájem zlepšit svoji hru, přivést ke golfu své známé či uspořádat firemní akce se seznámením s golfem, pak je Tomáš Vaší kontaktní osobou.

Dominka Gremmel – front a back office

Dominika se věnuje agendě front a back office, má tedy na starosti především tým zajišťují chod našich recepcí. Koordinuje rovněž agendu týkající se personálních záležitostí. Zkušenosti s golfovým provozem získala především při práci v resortu Albatross u Prahy, kde působila v minulých letech.

Jan Štaidl – správa a provoz

Vše, co se týká údržby a stavu našich areálů Zbraslav, Vinoř a Rohan, zajišťuje vedoucí týmu Jan Štaidl. Do jeho oblasti patří správa a péče o naše klubové domy, společně s head greenkeeperem Matthew Salmonem řeší otázky týkající se hřišť a údržby jejich hracích ploch. Jak mítr hřiště v ideální herní podobě, jak pečovat o zeleň, co všechno má hráč na hřištích k dispozici atd.

Matthew Salmon – head greenkeeper PCG

Matthew pochází z Velké Británie, ale již delší dobu žije v České republice a své bohaté greenkeeperské zkušenosti uplatňuje v Prague City Golf. Působí na Zbraslavi, v roce 2023 mu přibyla i supervize nad vinořským greenkepingem.

Milan Rak, David Nekuda, Jan Herman – hlavní greenkeepeři Vinoř, Zbraslav a Rohan

Milan Rak starající se o vinořské hřistě a David Nekuda, který má na starosti Zbraslav, jsou zkušenými greenkeepery, kteří se své profesi věnují už mnoho let. Jan Herman má na starosti péči o rohanský tréninkový areál.

Lenka Nováková – obchod  

Vše, co se týká obchodních aktivit v Prague City Golf, spravuje Lenka Nováková. Dohody a jednání s obchodními partnery, reklamní a prezentační záležitosti, spolupráce s dalšími golfovými i negolfovými subjekty. Do její agendy spadají pronájmy našich prostor a příprava obchodních a společenských akci právě vám na míru.

Zdeněk Křížek – restaurace Soul.ad

Zdeněk Křížek je autorem konceptu i hlavním manažerem našich restaurací Soul.ad v areálech Vinoř a Zbraslav (v nové klubovně Lipence). Působil v nejrůznějších evropských městech a má také zkušenosti s vedením kuchyní v asijských destinacích. Restaurace Soul.ad v Lipencích i na Vinoři se vyznačují moderním pojetím a důrazem na poctivou gastronomii.

 

Kontakty na jednotlivé členy našeho týmu naleznete na našich webových stránkách v sekci O NÁS, rubrika Kontakty.

 

Zpět na přehled